slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
1 od 9

Fujikura Cleaner One Click cistac konektora

6.000 dinFiksno

Korišćeno
Zrenjanin
505
4
pre 3 dana
Odgovara na 96% poruka, uglavnom u roku od 60 minuta.
Dusko
Član od 26.12.2013.
Svi oglasi
Fiber optic Cleaner 

FTTH Fiber Optic Cleaning Box For Single-mode / Multi-mode Optical Fiber ( 9200 din u prodavnici )
Fujikura one click Cleaner MU LC   - ( 7200 din u prodavnici )
Fujikura one click cleaner ODC - ( 7200 din u prodavnici )

DESCRIPTION
Designed so all users can consistently achieve high quality cleaning without the use of solvents.
Palm-sized and lightweight. Easy and safe to use whether in inside production or out in the field.
One cleaning tape can be used for over 500 wipes. Cleans LC, MTP, MTO, SC, FC &ST connectors
Excellent anti-static properties to avoid reattachment of dust to the ferrule after cleaning. Tape is replaceable and cost effective.

Cena je za sva 3 cleanera
Par puta koristeni - doneseni iz Nemacke 

Robu saljem kurirskom sluzbom o trosku kupca
010322
ID Oglasa: #133218832
PredlogProblemKontakt

U skladu sa Pravilima i uslovima korišćenja i Polisom o poštovanju privatnosti, KupujemProdajem koristi Cookie-je da bi obezbedio dobro korisničko iskustvo, prikazivanje personalizovanog sadržaja, prikazivanje reklama, kao i druge funkcionalnosti i usluge koje ne bismo mogli da obezbedimo bez Cookie-ja.